Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

8d6e598b33af9e7f364edef2c88ac2d0.png


Нарада за підсумками роботи за проектом ECOMMIS за 2012год

Під керівництвом декана фінансово-економічного факультету НГУ, професора Шарова А.І. були підведено підсумки роботи за проектом TEMPUS ECOMMIS протягом 2012 року. На нараді були офіційно розподілені дисципліни за викладачами які мають їх викладати, внесено цікаві пропозиції з організації навчання в бізнес офісі та пропозиції по розробці інформаційних продуктів у відео форматі. Нижче наведено фотозвіт про зустріч.

narada01.jpgnarada02.jpg


narada03.jpgnarada04.jpg


narada05.jpgРегіональна зустріч в Одеському національному економічному університеті за проектом TEMPUS ECOMMIS

3-4 жовтня 2012 відбулася регіональна зустріч за проектом TEMPUS ECOMMIS. Зустріч відбулася в стінах Одеського національного економічного університету. Подивіться будь ласка невеликий фоторепортаж про зустріч в ОНЕУ

.1. Привітання ректора ОНЕУ проф. Зверякова М.І., проректора ОНЕУ Шубартовского Г.І. і професора ВДТУ Папюліса Н.

odesa2012.jpg


Конференція по E-Commerce в Національному гірничому університеті

5 і 6 червня у Національному гірничому університеті відбулася Перша Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "E-Commerce: проблеми, розвиток, перспективи".

На конференцію було предствалено 50 доповідей з трьох вузів України, що беруть участь в проекті Tempus Ecommis: Національного гірничого університету, Одеського національного економічного Універсітатя і Таврійського національного університету ім.  Вернадського. 

У перший день конференції відбулось пленарне засідання, на якому виступили проректор НГУ з міжнародної діяльності, професор Шашенко О.М., директор інституту економіки НГУ, професор Шаров О.І., Іоланта Сабайтіте - представник Вільнюського технічного університету ім. Гедімінаса - координатор проекту, представники вузів учасників: ТНУ, доцент Грига А.А., ОНЕУ, доцент Меджібовская Н.С., НГУ, доцент Нецветаев В.А. В розділі "Майстерня E-Commerce" виступили інтернет підприємці Солодовник Дмитро і Тезіков Віктор.

.d0bad0bed0bdd184d0b5d180d0b5d0bdd186d0b8d18f.jpg© 2006-2019 Інформація про сайт