Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
banner19.png
 

Кафедра Економіки та економічної кібернетики (ЕтаЕК) 

Кафедра була заснована в 1996 році з метою поліпшення підготовки студентів усіх спеціальностей інституту економіки в галузі комп’ютерної техніки, новітніх інформаційних технологій, економіко-математичних методів та підготовки бакалаврів та магістрів зі спеціальності «Економічна кібернетика».

                Кафедру призначено випускаючою зі спеціальності 051 – Економіка 

                В галузі науково-дослідної роботи кафедра розвиває наукові дослідження з цифрової економіки та економіко-математичного моделювання, новітніх інформаційних технологій в економіці, менеджменті та бізнесі. 

Метою розвитку міжнародних зв’язків кафедри є узагальнення та впровадження передового іноземного досвіду в навчальний процес та наукові дослідження. Кафедра брала участь у міжнародних проектах Темпус, Горизонт 2020, Еразмус плюс. За рахунок Євросоюзу на кафедрі відкрито комп’ютерний клас з електронної комерції в аудиторії 3/26. 

                Загальна чисельність професорсько-викладацького складу кафедри — 2 професори, 6 доцентів, кандидатів економічних наук, 1 старший викладач та 1 асистент. Викладачі з вченими ступенями мають великий досвід педагогічної та наукової роботи, практичної роботи на виробництві, економіці та бізнесі. 

                Викладачі кафедри пройшли стажування у провідних університетах Європи, приймають участь у міжнародних конференціях в країнах Європи, Америки та Азії. Науково-педагогічний потенціал кафедри відповідає освітнім та науковим завданням, що стоять перед вищими навчальними закладами України.

                Кафедра підтримує зв’язки з Київським національним економічним університетом, Берлінським технічним університетом  з Нью-Йоркською академією наук, Кембріджським університетом та іншими навчальними закладами. 

 
eek.jpgНаші випускники працюють начальниками відділів стратегічного планування в банках, органах державного управління, керівниками служб матеріально-технічного постачання, розподілу матеріальних ресурсів підприємств, корпорацій, міністерств та відомств, фінансовими директорами, економістами по плануванню, управлінню, фінансовій роботі, економістами-аналітиками, начальниками обчислювальних центрів. 

Після закінчення університету студенти знаходять роботу за фахом. Фактично вже на 4 та 5 курсах студенти навчаються за індивідуальними планами та працюють на підприємствах і користуються попитом у роботодавців. 

PUB

                Наші випускники повністю працевлаштовані і працюють в таких організаціях як АКБ „ПриватБанк”, АКБ „Укрсоцбанк”, АКБ „Промінвест банк”, АКБ „Надра”, АКБ „Райфайзен банк Аваль”, Корпорація „Алеф”, Корпорація „Інтерпайп”, Обласна державна адміністрація, Податкова інспекція, ЗАТ „Укртелеком”, ЗАТ “Дніпропетровський олійноекстракційний завод”, ТОВ “Торговий дім “Сандора”, ДП “Дніпровський науково-виробничий комплекс “Електровозобудування”, АКБ «Індустріально-експортний банк», та в інших. 

                Кафедра забезпечує високий рівень підготовки сучасних фахівців - бакалаврів зі спеціальності 051 Економіка та магістрів зі спеціальності 051 Економіка за освітньо-професійною програмою "Економічна кібернетика". Навчаючись за цими програмами, наші студенти стануть сучасними економістами, що мають загальну економічну підготовку та підготовку з цифрової та аналітичної економіки.


Контакти
49027, м. Дніпропросп. Дмитра Яворницького, 19
   корпус.3, ауд.30,29,32
Завдувач кафери Е та ЕК : +38067 608-64-32 (Телеграм, Вайбер);
Секретар кафедри       :    
+38097360-08-19;
Довідкова НГУ            :       (056)744-73-39;  
Приймальна комісія:    :      (056)745-05-60. 
e-mail   podolska.nv@nmu.one
Кафеда в соцмережі Facebook
Кафеда в соцмережі Instagram
-----Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт