Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

w8.jpg

Вільнюс .  Фінальна конференція

З 7 по 9 вересня 2014 року в Вільнюсі пройшла фінальна конференція проекту Tempus Ecommis, в ході якої представники консорціуму ділилися своїми напрацюваннями та звітували про результати впровадження проекту.

maneluk1.jpg

У листопаді 2011 року проект стартував у Дніпропетровську в стінах ДВНЗ «НГУ», а завершився у Вільнюському Технічному університеті ім. Гедиминаса.

ДВНЗ «НГУ» представляли координатор проекту Tempus Ecommis Тюхменева К.Є. і викладач кафедри ЕКІТ Манелюк Л.А. Кафедра ЕКІТ була базовою кафедрою з реалізації проекту Tempus Ecommis.

maneluk2.jpg

У перший день приймаючою стороною була організована чудова вітальна вечеря в старовинному ресторані, його заснування датується XV століттям.

Протягом конференції, кожен ВУЗ зробив доповідь про реалізацію проекту. Потім експерт Європейської комісії дала рекомендації відносно фінального звіту. Дуже багато приємних слів було сказано на адресу нашого університету.

maneluk3.jpg

Під час візиту до ВГТУ були підкріплені наукові зв’язки та розпочато нове наукове співробітництво. Зустріч проходила в теплій і дружній атмосфері, це підтвердило, що науковий світ не має кордонів !!!

maneluk4.jpg

Завершилася фінальна конференція і тим самим підвела риску трирічного проекту, який привніс європейського присмаку в мистецтві викладання у нашому університету та на нашій кафедрі.

Трохи сумно, але як кажуть, щоб покласти початок чогось нового, треба завершити старе!

Хотілося б висловити подяку всім тим, хто брав участь у реалізації проекту!

До нових зустрічей!

З 07 - 20 квітня 2013 року викладачі кафедри Економічної кібернетики та інформаційних технологій разом з іншими викладачами Інституту економіки прийняли участь у тренінгах з електронної комерції в рамках проекту ТЕМПУС ЕКОММІС.

Під час візиту до Університету прикладних наук Фонтіс (Нідерланди) викладачі каф. ЕКІТ прийняли участь у серії тренінгів з «Електронної комерції», в рамках яких було прослухано наступні курси: «Інформаційний менеджмент», «Електронні платіжні системи», «Інтернет-маркетинг та соціальні медіа», «Електронний бізнес», «Викладання як мистецтво», «Практика застосування електронного обладнання в процесі викладання», «Інтернет-реклама», «Правові аспекти електронної комерції», «SЕО оптимізація», «Афіліативний маркетинг», «Прикладні мобільні пристрої», «Симуляційні бізнес-ігри».

 

image-17-05-13-11-10-10.jpg

Викладачі мали нагоду вдосконалити практичні навики з викладання лекційних та практичних завдань з напрямку «Електронна комерція».

image-17-05-13-11-10-1-1.jpg

Ознайомлено з особливостями організації навчального процесу в Університеті Фонтіс  - методикою проведення лекційних та практичних занять, перевірки знань, оцінювання студентів.

image-17-05-13-11-13.jpg

Також викладачі мали нагоду прийняти участь  у діловій бізнес-грі.В рамках проекту було відвідано комерційну компанію “Paradigit”, напрямком діяльності якої є продаж та налагодження інформаційних систем, технологій та обладнання. Було прослухано серію практичних тренінгів з організації процесу електронного бізнесу в умовах сучасного розвитку економічного середовища.

 

image-17-05-13-11-10-9.jpeg
Нарада за підсумками роботи за проектом ECOMMIS за 2012год

Під керівництвом декана фінансово-економічного факультету НГУ, професора Шарова А.І. були підведено підсумки роботи за проектом TEMPUS ECOMMIS протягом 2012 року. На нараді були офіційно розподілені дисципліни за викладачами які мають їх викладати, внесено цікаві пропозиції з організації навчання в бізнес офісі та пропозиції по розробці інформаційних продуктів у відео форматі. Нижче наведено фотозвіт про зустріч.

narada01.jpgnarada02.jpg


narada03.jpgnarada04.jpg


narada05.jpg
Регіональна зустріч в Одеському національному економічному університеті за проектом TEMPUS ECOMMIS

3-4 жовтня 2012 відбулася регіональна зустріч за проектом TEMPUS ECOMMIS. Зустріч відбулася в стінах Одеського національного економічного університету. Подивіться будь ласка невеликий фоторепортаж про зустріч в ОНЕУ

.1. Привітання ректора ОНЕУ проф. Зверякова М.І., проректора ОНЕУ Шубартовского Г.І. і професора ВДТУ Папюліса Н.

odesa2012.jpg


Конференція по E-Commerce в Національному гірничому університеті

5 і 6 червня у Національному гірничому університеті відбулася Перша Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "E-Commerce: проблеми, розвиток, перспективи".

На конференцію було предствалено 50 доповідей з трьох вузів України, що беруть участь в проекті Tempus Ecommis: Національного гірничого університету, Одеського національного економічного Універсітатя і Таврійського національного університету ім.  Вернадського. 

У перший день конференції відбулось пленарне засідання, на якому виступили проректор НГУ з міжнародної діяльності, професор Шашенко О.М., директор інституту економіки НГУ, професор Шаров О.І., Іоланта Сабайтіте - представник Вільнюського технічного університету ім. Гедімінаса - координатор проекту, представники вузів учасників: ТНУ, доцент Грига А.А., ОНЕУ, доцент Меджібовская Н.С., НГУ, доцент Нецветаев В.А. В розділі "Майстерня E-Commerce" виступили інтернет підприємці Солодовник Дмитро і Тезіков Віктор.

.d0bad0bed0bdd184d0b5d180d0b5d0bdd186d0b8d18f.jpgСервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт